Banekomiteen inviterer alle medlemmer til Vårdugnad med påfølgende dugnadsturnering.
LØRDAG 25.APRIL
Tidsplan:
Vi jobber fra kl 10:00 til 13:00.
Arbeidsoppgaver:
- Raking av «kvist og kvast» rundt om på banen.
- Luking / skjæring av bunkere
- Kutting av greiner, og småkvist her og der.
- Pluss diverse annet
Ta med deg redskap i forhold til hva slags oppgave du tenker du kan bidra med. Er det noen som har ryddesag så ta gjerne med. Vi har fortsatt en del som bør kuttes her og der. Eller har du kanskje et ønske om noe spesielt du tenker du kunne bidra med? Da vil vi gjerne høre fra deg – er adressen, eventuelt ta kontakt med en av oss i Banekomiteen.
Banekomiteen vil være tilstede ved klubbhuset og finne passende arbeidsoppgaver til alle – vi har mye å ta av!
Deretter blir det litt mat og klargjøring før alle som har vært med på dugnaden har mulighet til å være med på en egen dugnadsturnering. Turneringen starter ca kl 14:00 og vi spiller Texas Scramble.
Ingen påmelding til selve dugnaden, her er det bare å møte opp proppa full av arbeidslyst. Dersom du også ønsker å delta på Dugnadsturneringen melder du deg på i Golfbox på vanlig måte. Turneringen ligger ute.
HÅPER Å SE DEG PÅ LØRDAG!
Hilsen Banekomiteen
Bent, Simen, Thorleif og Arild







